Rozprávky z tisíc a jednej noci.
Orbán podporuje Izrael v ničení Palestíny, ale našim koaličným mierotvorcom to nevadí. Čím to bude?
Už sa teším na pokles hodnoty amerických indexov po otvorení americkej burzy.
Rovnako ako u nás Ficovi tajtrlíci.
Niektorí voliči koalície to schvaľujú alebo ospravedlňujú. No čo už.
Švajčiarsko 31 %, Vietnam 46%...
Čo je to "Zo vzduch"?
Amerika nie, Trump áno.
Čo je to "nadnárodných otroki"? Ty z čoho žiješ?
Ak je to tak, nemali by byť protiopatrenia v rovnakej percentuálnej hodnote?
Určite nám to Trump robí kvôli Číne
Preto je Slovensko tam kde je. Na konci kvality života v Európe ale medzi prvými v konšpirátoroch a obdivovateľoch vojnového zločinca Putina.
Voliči koalície s obrovskou radosťou privítali víťazstvo Trumpa. A ajhľa. On proti nám vedie obchodnú vojnu.
Peková: prostredníctvom mňa hovorí stvoriteľ. A teľce tomu veria.
Veď už sme podľa teba zomreli. Aj to bolo pre teba jasné.
Plus Šeherezáda a pod.
Ozaj existuje na Slovensku človek, ktorý takúto hlúposť Kotlárovi uverí?
Koho zaujímajú tvoje úchylky?
Ok. Pozriem si tie opice, čo s ním budú na tribúne.
Odporúčame