Pozri čo si napísal.
Pozri čo si napísal.
Veru. Fico už 35 rokov je platený z našich daní.
Máš pravdu ako píšeš. ss sa tam stretnete.
Sovietski vojaci sa musia v hroboch obracať.
Jeden deň na Slavíne, druhý deň na stretnutiach kde sa hajluje alebo s hajlujúcim Bombicom v parlamente.
Ale veď súdnictvo ovláda Smer.
Zasa máš strach? Tak ešte raz. Slintačkou a krívačkou sa ľudia nenakazia.
To je práve váš najväčší problém. Vy to potrebujete mať v ústave, koľko je pohlaví.
Pritom ide o nové ohniská v Maďarsku.
Podľa nadpisu to vyzerá, ako by to bolo u nás.
To by sa musela nakaziť od teba inteligente.
Trpíš hlbokým stihomanom (opozícia).
Vieš za koho vlády je posudzovaná možnosť jeho prepustenia?
A po prepustení bude pobehovať spolu s Bombicom medzi Smerákmi.
Takže Čaputová. No čo už.
Kto tvrdil, že Maďarsko to zvláda? Nevymýšľaj si. To Fico tvrdí, že Slovensko to zvláda.
Vláda nákazu zvláda tým, že táto sa šíri. No čo už.
Ovláda sudcov cez súdnu radu. Takže prakticky áno.
Odporúčame