Ale no, dedič, medvedar, feren, cenisan, pekný vtáčik...
Ale no, dedič, medvedar, feren, cenisan, pekný vtáčik...
Veď Bolsonara, priateľa Putina, ste voľakedy obdivovali.
Ty klameš. Nič také nepísali.
Hajlujúci Bombic by si zaslúžil.
Vo vnútri štátu.
Samozrejme, nakoľko to je tvoj blog.
Prečo chceš zrušiť všetky dane? Z čoho bude štát platiť tých, čo to potrebujú
Štát sa lepšie pozrie na majetky občanov. Pritom taký Kaliňák obchádza zákon. Lebo si chráni rodinu. Obyčajný občan so už nemôže chrániť rodinu? Ale zlí budú vždy len novinári, nikdy nie vami milovaní sneracki politici.
Na majetky ľudí? A čo keď si chcú tí ľudia chrániť rodiny?
Ako sa môžu pomeriť, keď im Rusi vraždia ženy a deti, ničia štát?
Ty počuješ? O kom je článok? Skús si ho prečítať s porozumením. Že aktuálne hlúposti Trumpa paušalizuje, je jeho problém. A zjavne aj tvoj, nakoľko ste naleteli, že za 24 hodín bude po vojne.
Trump si robí nepriateľov po celom svete.
A preto oponuje Trumpovi však?
Najhoršie je, že takí ako ty milujte svojich politikov namiesto toho, aby ste ich kontrolovali.
Takže súdy nemajú nikoho súdiť a odsúdiť, lebo to môže vyvolať spätnú reakciu. No čo už.
Odporúčame