Vďaka Ficovej daňovej politike.
Vďaka Ficovej daňovej politike.
Isto sa voliči v USA rozhodovali podľa toho, čo píšu v Pravde.
Tak tu máme od ficín novú definíciu fašizmu. Trestanie zlodejov je po novom fašizmus.
Opäť sa Ficiny zamotávate do tých svojich konšpiračných sračiek.
Že nenechajú niekoho kradnúť? Tak potom takýto systém schvaľujem.
Prečo sa vždy z tých najväčších národniarov stanú najväčší zlodeji?
Za neschopnosť vlády doplatia daňoví poplatníci.
Čo z toho vyťažila opozícia?
Kvôli tomuto si si smeráčik založil nick?
Počuli sme čo Becík povedal, takže to neprekryjete klamstvami.
Alebo ako vraví klasik, pre hlupáka aj iný hlupák.
Čo na tom Trumpovi vidia Fico, Uhrík a ich voliči, že ho tak obdivujú?
Kto povedal?
Veď nám vládnu cirkusanti.
A krajší, ako o sebe tvrdí.
Ale ešte viac ich porazili liberáli - progresívci. Čo má Hlas s liberálmi?
Ľudia ako on si to nepripustia. Oni politikov milujú.
Odporúčame