Ak bude Matovič robiť anketu, vystrašené ovečky mu prikývnu.
Ak bude Matovič robiť anketu, vystrašené ovečky mu prikývnu.
Ak sa zrúti ekonomika a zásobovanie, peniaze ti budú vieš na čo.
Povedali to jasne: ak sa tieto pravidlá nebudú dodržiavať, príslušnú predajňu zatvoria a už neotvoria.
Tak to by ma vážne zaujímalo, aké percento je takých, ktorých máš na mysli.
Letný čas po celý rok by bolo to najlepšie, čo by sa v tomto dalo vymyslieť.
Ale je to marný, je to marný... je to marný.
Dajú vedieť firme, ktorého tel. čísla sa týka podozrenie o nákaze, a firma už vo vlastnom záujme informuje zamestnanca, ktorý má mobil pridelený.
Alebo robiť tlačovku cez skype
Čo má zakryť povinné zahaľovanie na verejnosti?
Treba mať zakrytý xicht aj v lese, kde som sám a nikto nie je v dohľade?
Toto bude ďalšie nariadenie vlády - povinnosť nosiť toto:
Kontrolujte si ich sami. Ak naozaj prišli zo zahraničia a opúšťajú miesto karantény, nahláste ich. Aký s tým máte problém?
Proti nakazeniu od pacienta jedine respirátor triedy FFP3. Asi sa budeme musieť naučiť vyrábať podomácky aj tie.
Podľa českej vlády až od 65, tým vyhradili špeciálne hodiny na nákup.
Prečo by ich mali mať plné sklady? Veď sa ešte pred dvoma týždňami dali v remeselníckych potrebách normálne kúpiť.
Odporúčame