Prečo tu nie je to video? Možno by ich niekto spoznal.
Prečo tu nie je to video? Možno by ich niekto spoznal.
Bloger nechce zadávať číslo svojej platobnej karty. V takom prípade má pravdu.
V Turzovke majú požiarnikov? U nás máme hasičov, pretože požiare nezakladajú, ale hasia.
Požiarnici boli v Bradburyho knihe 451 stupňov Fahrenheita.
A vláda Smeru to za 12 rokov nedokázala dať do poriadku. Tak kto je tu neschopný?
Minister dopravy je kompetentný kontrolovať zdravotnícky materiál?
Figeľ diaľnicu D1 zaklial. Už ju nikto nikdy nedokončí.
Samozrejme. Keby Soroša nebolo, museli by sme si ho vymyslieť.
A vlak zo Zvolena do Žiliny mešká viac než 70 minút. Ale tam je to normálne, tak sa o tom nepíše.
Mimochodom, tí kamionisti, ktorí stáli na okraji cesty, to neboli blokujúci, ale zablokovaní a tiež naštvaní na to, že neprídu včas na miesto určenia. Blokujúcich bolo len pár.
Keď boli blokády ciest za stavbu diaľnic v Prešove, Ružomberku alebo na Kysuciach, to bolo v poriadku?
Ja som na tom videu nevidel žiadne kĺzanie ani šmýkanie.
Veď všetci máme rovnaké žalúdky, však?
A tie ich poukazy ma tiež štvú. Som proti akémukoľvek určovaniu, na čo mám minúť peniaze. Či na jedlo, dovolenku, voľný čas, alebo inak.
Aké číslo má HSĽS v nadchádzajúcich voľbách?
Podľa iného článku dokončili základy prvej budovy a na obrázku vidno len čiastočne vybetónovanú základovú dosku.
Prečo chodia muži do vody v dlhých nohaviciach?
No a tých 12 rokov už Fico vládne. Podarilo sa mu ich nahradiť aspoň čiastočne?
Odporúčame