A není to málo, Antone Pavloviči?
A není to málo, Antone Pavloviči?
Niekto si kúpi trebárs aj príves plný batérií, alebo príves s motorgenerátorom ;-)
Tak som zíral na titulok a rozmýšľal, ktorý cestujúci toľko zaplatil?
Vyhoď tú starú búčoru, na ktorej jazdíš, a dostaneš dotáciu 35%.
Ak sa nemýlim, nad 3% dostane dotáciu za hlasy, takže ja mu želám pekných 2,9%.
Som zvedavý, či aj každé tretie predané vozidlo bude elektromobil.
Moja mama mi rozprávala, aké mali jej rodičia hospodárstvo pred združstevňovaním... aj ten traktor mali.
Na tie dovolenky v Bulharsku a Rumunsku mám tiež dobré spomienky - kontroly na hraniciach (medzi spriatelenými socialistickými štátmi!) také, že v Bratislave-Petržalke stáli kolóny áut od priechodu v Rusovciach až po Dunaj, ostnaté drôty aj na hraniciach medzi socialistickými štátmi, colné a devízové vyhlásenie, kde sa museli písať aj nafukovačky, ktoré sme viezli do Bulharska, aby sme ich tam nepredali a neprilepšili si k biednemu rozpočtu...
August 1968 som zažil ako jedenásťročný v Bulharsku a nebol to veru dobrý pocit. Vtedy som precitol z propagandy, ktorú do nás detí hustili súdružky učiteľky, o bratskom sovietskom ľude.
Ja mám aj základnú školu, a preto viem, že "s chlapcov urobila chlapov, ktorý " sa píše "z chlapcov urobila chlapov, ktorí "
SSR vznikla zákonom o československej federácii 1.1.1969
"Účasť v tendri potvrdili zatiaľ štátna Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK), ktorá dopravu na uvedenej trase prevádzkuje, a súkromný dopravca Leo Express. RegioJet sa súťaže nezúčastňuje."
Ktorí sú teda tí traja, ktorí majú záujem?
Treba si správne vybrať teplotu svetla. Klasickej žiarovke je najbližšie 2700 K.
Ako povedal Tryskáč McKač: "Dobré pristátie je také, z ktorého odídeš po svojich. Vynikajúce pristátie je také, po ktorom je lietadlo znova použiteľné."
No neviem, minule som bol v našom miestnom elektroobchode, chcel som žiarovku, aká bežne v supermarketoch nie je, a ponúkali mi klasickú, halogénovú (úspora cca 20%) a LED. Kúpil som halogénovú.
Takže klasické sa zrejme normálne predávajú.
Napríklad ja. Už teraz všetky plastové obaly dávam do žltého kontajnera, aj bez zálohovania.
Predpokladám, že o tom bude rozhodovať majiteľ reštaurácie.
Odporúčame