danko tento rok urcite povali vladu, jemu ego neda, ze prehra s pellem na celej ciare, takze bude stale utocit na tepleho petka, a huliakovci budu s hlasom spolupracovat - tymto sa im to cele zosype, no nic, zase predcasne volby. prosiiim volte uhrika, to bude najlepsie, poberie vsetky NACI hlasy a koalicny potencial nulovy, hlas s nim nikdy do koalicie nepojde. prosiiim volte ich, alebo aj kotletu mozte volit, dakujem vam.

