kluuuud , ved fiko sa pomsti, stopne statnu elektrinu Ukrajine, a sukromnu budu moct firmy dodavat, ani naboj uz!
kluuuud , ved fiko sa pomsti, stopne statnu elektrinu Ukrajine, a sukromnu budu moct firmy dodavat, ani naboj uz!
dnes kefuje svoje milenky, tak aby bolo dobre aj po cely rok
toto sa stane: nas Fico dodrzi co SLUBIL!!! -> statna elektrina bude zastavena, ae sukromne firmy budu moct obchodovat s elektrinou s UA, lool, a fiko a dankovolici budu zase oebabrani
a nas Fico dodrzi co SLUBIL!!! -> statna elektrina bude zastavena, ae sukromne firmy budu moct obchodovat s elektrinou s UA, lool, a fiko a dankovolici budu zase oebabrani
statna elektrina bude zastavena, ae sukromne firmy budu moct obchodovat s elektrinou s UA, lool, a fiko a dankovolici budu zase oebabrani
Fico slubi co povedal, ani megawat statnej elekriny na Ukrajinu, ale sukromne firmy budu moct elektrinu dodavat, lloooool
a teraz prijde na rad vyhodenie plynovodu do luftu, aby sa uz dezolati nemohli vratit ako vazali k svojmu milovanemu tatickovi liliputovi
v roku 2025 bude plynovod "russacke bratstvo" vyhodeny do vzduchu raketami a fico s dezolatmi bude mat po vtakach.
mindrak uz ma cenniky u seba. je predsa sef smeny pucovania zachodov v SPP
fico si vsetkych naokolo rozhadal, tak na polsku licenciu moze zabudnut. co je na tom nepochopitelne - plyn sa dava iba priatelom nie gaunerom
sak o tom sa uz vie 3 roky, ze konci zmluva. nic nove pod slnkom. jako keby ste dementi na to dosli dneska vecer
3 roky o tom vie ze nie je nova zmluva na plyn ale hovenko spravil, to je teda analfabet.
fico a jeho kofola z penty, jeho najvacsi kamarati pentaci, ti sa nedaju :-)
lol maly ficko sa rozdrapuje, a Polsko moze automaticky nahradit vypadok elektriny od noveho roka, a fico dodrbka ekonomiku Slovenska o 200 minilovo eur na poplatkoch za elektrinu, to je top ekonomicky analfabet aj s kamenickym.
lol neni sa coho vzdavat, ten post patri hlasu podla koalicnej zmluvy
a ficovolici a dankovolici spodina uhrikovci zase nic, ti iba dokolecka do krcmy kazdy den a mulkovat pre sefa, aky je to rozdiel.
jemu ritoSorosovi sa velmi dobre sedi v NATO aj EU, on je tam az hlboko po zadok ukotveny aj s jeho panom ficom, on nikam inde nepojde.
chlapcek may hod sa hrat na piesocek, sak mu dodaju iny, cela EU energ. siet je poprepajana, Poliaci, Rumuni. si velmi naivny skolacik
v dejepisnych knihach sa bude pisat pre dalsie generacie: 2025 Mier z Ocovej
proradna defka russka
Odporúčame