lol, iba tak špikovy politik, lolol na sobotu rano, mi prasklo brucho z teba.
lol, iba tak špikovy politik, lolol na sobotu rano, mi prasklo brucho z teba.
sak ty si toho sucastou, si sucast EU, ty nacek jeden
s tym si moze vytriet kakacik, Poliaci cez svoju siet zo zapadnej Europy dodaju tolko elektriky, kolko bude treba. on si fakt ten pajacik mysli ze nieco na EU mape ovplyvni, naivita najvacsieho amaterskeho zrna.
pelle zbiera body namiesto fica, fico nic v kremli nevyjednal, plyn sa zastavi a pelle s velkou slavou pojde na Ukrajinu a dohodne zapnutie plynovodov, a zoberie ficiakovi vsetky tromfy a body a aj komplet popularitu, velmi umne to robi klobuk dole.
blbost! ved je vydany medzinarodny zatykac, ktorym sa musi riadit aj Slovensko ako clen.
vymenim Gronsko za Texas
ja milujem fica!
takze fico dal dole svojho lebo chcel spievat vtacik
98% na CSFD.cz lol :-)
je to zradna prorusska defka
je to rusky spion a tajny agent FSB
JA MILUJEM FICA, lebo on NAS MILUJE!
aj my homosexuali sme ho s tebou ako jedna komunita volili - nejdes dnes vecer do klubu?
ked homosexual naklada kamaratovi heterovi
tak task, hovnobuk je tu skryty maly nacek, ale nacek je slaby , iba taky pisalek.
polovica Slovenska su rasisti o tom sa vie, kolaboranti s russakmi a rasisti, vacsina volicov kotliet, uhrikovcov, sns a fica - taky novodobi neofasisti
obidvaja kolaboranti proti nepriatelskemu statu a tajni agenti FSB!
fico je tajny agent FSB, na to pozor! kolaboruje s nepriatelskym statom!
dostava naspat svoju medicinu. brav za brava
stat stielal svojich obcanov, to co uz bol za uchylny rezim.
Odporúčame