a pokial ma republika nckova 8 tak sns 2 , lebo to je ta ista volicska zakladna, jahnacie byvale Kotlety su to!
a pokial ma republika nckova 8 tak sns 2 , lebo to je ta ista volicska zakladna, jahnacie byvale Kotlety su to!
je to kolaborant voci nato
nech to sem donese kurna ten plyn. neobavam sa toho, fico ide do moskvy, zavzdusni sa a donesie plyn na celu sezonu a tu ho vyprdne do plynovodov.
jop, orban je prolhana defka prodajna.
no pome ficiny, nemam na vas cas, takze tema, fico zaplyni ovzdusie zase. za posledny mesac som nevidel nic ineho ako jeho degradaciu: lekarom isiel na kobercek, dal im 10% jak mali mat, podvolil sa im, olizal a vykefoval nohy, pelle mu nalozil ze sa ma inak spravat, so Saskom nekomunikuje lebo ho lekari dali do poradku a o tyzden uz behal ako Srneca (pozor nie Simecka) v Chovatsku na plazach s frajaarku. no krasne Weichnachten mesiac.
dakujem, tesi ma.
S pozdravom Pelle a jeho vypadnuty matros zo zadneho vrecka.
pošratý asi znamena spojene slovo pokial dobre rozumiem, aj aj.
ja si dam radsej turbopunc - 2x viac rumu
dal si rusky caj proti hnacke
tak predsa sa fico poddal a nemocnicnym lekarom zaplatil
to vypraval aj o hyperloope pred 10 rokmi, a zatial nic nie je.
ala putinov cajovy bostonsky dejchanek.
ficovi kolabuje zdravotnictvo pod rukami, a on nic, pekne si uziva vianoce s frajaarkou
ano ano, a v 68om si stal pred russackym tankom na namesti snp, ci chcel z neho strielat, ale pritom si sa iba osuchoval ohambim o hlaven
mierove rokovania vzdy vedu iba mocnosti, to ta neucili v skole?
Poliaci to vedia uz od 2014, pre nich je to jasna vec - nezastavis tie potkany na Ukrajine, dojdu ti domov jak v 68mom.
uvidime, ci liliput chce naazaj mier a ci prijme trumpov plan na okamzite skoncenie vojny, potom sa uvidi, kto chce pokracovat vo vojne a kto nie.
pride o ne, papa, posledne zakladne mimo zssr, alebo sa ich nebude chciet vzdat a budu russakov hnat svinskym krokom zo zakladni, ako my po 89tom, aj u nas utekali prec ako potkany.
Odporúčame