V minulosti sa dokázalo že prasacia chrípka bola vyvinuté v laboratóriách za morom a pustená do obehu v Mexiku za účelom zisku! ...tak teraz je otázky, bude niekto za tento prípad vyšetrovaný/odsúdený? alebo nám predpíšu vakcíny práve týchto spoločností? ... neskutočné ako do extrému ide ľudstvo kvôli zisku... fuj!

