Vojnový štváči nie sú spokojný že operácia Sýria pomaly ale isto končí... no a ako vidím vadí to aj pár potkanom tu, že už nebudú padať demokratické bombičky na cudzie detičky... to čo ste za ľudia?!? potkany?... tak šup za more! tam už máte miesto v chodbičkách metra..

