Olympiáda má ďalší dopingový prípad. Odkiaľ? Z Ruska
Ty trkvas, ja nie som vôbec za Rusko hlava nehlava! vadí mi nespravodlivosť to je všetko! o čom to točíš decko? ..len slepí nevidí o čo ide amíkom ktorí majú skrachovalú ekonomiku! veď sú najviac zadlžení na svete! oni potrebujú vojny chápeš? a ty ich v tom podporuješ preto sa mi hnusíš! kto vojnu chce, nech si ju robí u seba! nám nech dá s tým pokoj! o nič iné mi nejde! oni začali hon na čarodejnice lebo už nevedia ako vyriešia svoje problémi! UKR im nevyšla, SYR im nevyšla... pôjdu do extrému lebo majú psychopatické zázemie! nerozumiem či ti na tom imponuje?! buď si sprostý alebo máš motív...