Tieto agentúry sú inak na smiech... aj osol vie že tie vojny sú len kvôli tomu že amíci majú neudržateľný megadlh ktorý sa tými vojnami len znásobuje (zbrojní oligarchovia robia organizovaný zločin = vykrádajú ekonomiku štátu) a tieto pseudoagentúry stále len krochkajú propagandistické žvásty... No som zvedaví čo budú títo pisálkovia dávať keď použijú raz čo rozmiestňujú teraz po "spojencoch" alebo lepšie povedané otrokoch v Európe... na "obranu" voči Rusku.. zaslepené ovce zase nevidia že u nich znova vojna zrejme nebude...

