Prísľub budúceho mieru je keď začnú jednať o mieri alebo vojnu vyhrajú Rusi.
Prísľub budúceho mieru je keď začnú jednať o mieri alebo vojnu vyhrajú Rusi.
Nájdi si na You Tube Donbas kde vraždili Ukrajinci a podpáli "Dom odborov" a tích ktorí chceli vyskočiť cez okno zastrelili.
To nebol on s ktorým si tam prespával.
Možná takým príživníkom ktorí žijú z písania hoaxov ako si ty,
No ale veď on ušiel k seberovným nie.Banderovci boli tiež takí.
Oni aj žijú zo svojho, ale keď ty prestaneš tu šíriť proamerické hoaxy,tak umrieš hladom.
Nič, len nemám rada úchylných hulvátov ako si ty!!!
Uvedomuješ si že budeš prvý v rade lebo si obyčajný hulvát nie pribrzdený, ale namastený aby si tam bol čo najskôr..
Ty aj s tým nad tebou by podľa teba mali byť vaše debiliny sústavne mazané!!!
Tak len čakaj a snaž sa aby si bol prvý.
Máš dobrý nick "úbožiak" .Sám sa charakterizuješ.
Tú nenávisť šíriš ty.
Teba kto má rád.Všetky tvoje príspevky šíria nenávisť.
Vysvetli to Šimečkovi a Grohlingovi!
Zubatá príde pre nás všetkých.Poznáš porekadlo" Kto druhému jamu kope sám do nej padá"
Keď si tak dobre informovaný uveď aj zdroj.Mimochodom človek nech je aký chce neskapína ale umiera.Takéto výroky dávajú len hulváti ako si ty.
No ja tak viem že normálni ľudia neštekajú ale hovoria.Len takí ako si ty štekajú!!!
Títo "smradi" ako ich ty nazývaš oslobodili našu vlasť a celú Európu od hitlerovských fašistov.Nuž ale ty vieš len písať nezmysly ale čítať asi nie."Nehanbíš sa?"
Odporúčame