To je teba zostava elitných zás tupcov Slovenska.Ešte tam chýba Pročko a Grendel
To je teba zostava elitných zás tupcov Slovenska.Ešte tam chýba Pročko a Grendel
Ten ohrozujú takí ako si ty!
Ale netáraj, veď sa nepodobá na teba.
Nič sa nedeje, ale ty už provokuješ a nariekaš.
Máš pravdu.Normálny človek chce ukončenie vojny aby mladý ľudia neumierali za ego západu a USA ani na jednej strane.Len fašisti sa utešujú keď umierajú vojaci na jedne aj druhej strane.Ty k takým patríš.
No neviem kto je väčší dezolát ako ty ktorý sa snažíš len o vojnu alebo tí ktrí veria mierové riešenie.
Nie si vôbec vtipný len nenávistný.
Tých 10mld. dolárov nie je rozprávka, ale holá skutoenosť.
To si veľmi naivný keď si myslíš že Šimečka a PS by bolo ,lepšie.
Ale ten štát má povinnosť podporovať aj chorých dôchodcov a investície o ktorých ty nemáš zrejme ani šajnu
Táraš nezmysly.
No a ja by som si myslela že s tou inteligenciou máš problémy práve ty!
Ja si myslím že ten nácek si skôr tžy!
No neviem, tá ukrajinská pôda už asi patrí americkým podnikateľom.
Skôr Zelenskyj, najväčší nepriateľ vlastného národa.
Nepozeraj sa do zrkadla a neudeš ich vidieť.
Toto je skutočná pravda ale on to nedokáže pochopiť a šíri len svoje vymyslené klamstvá.
Ty musíš byť na čele tvojej bandy amatérov. Väčšieho úchylného hulváta ako si ty som tu na diskusii nenašla.
No ale to vypadá že si bol spoluvinníkom keď tak čítam tvoje nenávistné príspevky.
Odporúčame