Nikto ma nezmanipuloval a nie som povinná sa ti tu spovedať.Len ti pripomeniem Šimečkové vyjadrenia a hecovanie ľudí na námestiach a ďalších jeho prívržencov s Sas.Ja tvrdím že práve ty stojíš na tej zlej strne barikády.Aj strelec na predsedu vlády p. Fica chodil na námestia kde hecovali ľudí PS a SaS.Sú o tom dôkazy na záberoch.


