Nemocnice sa zo zákona nemôžu exekuovať.Alebo máte pocit,že pri ich dlhoch by bola na Slovensku ešte nejaká štátna nemocnica,keby sa exekuovať dali?Všetky by už boli v ťahu aj s pozemkami v centrách miest.Iba na to sa čaká,aby sa ten zákon uvoľnil.
A na lekára platí zákonník práce.


