Chcel si povedať že neporiadok vyhovuje hlavne tým tam hore na ministerstve a ich nominantom vo vedení nemocníc,nemocniciam ako takým určite nie.Budú robiť všetko pre to aby sa poriadok nezaviedol.Praví aj ľaví,červení aj modrí.Sledujte koľko výhovoriek ešte budú mať,len aby nemuseli zaviesť poriadok.

