Aka zhoda nahod, ze do veci je hlboko zapojene
politicke zastupenie RKC rovnako tak ako u nas
tak aj vo vychodnom Nemecku.
Aka zhoda nahod, ze do veci je hlboko zapojene
politicke zastupenie RKC rovnako tak ako u nas
tak aj vo vychodnom Nemecku.
tazke ste prave popisal ze posun o 100 rokov naspat je normalny ...
Lenze akosi uz ani na zapad sa za pracou neda pomaly chodit ak ste si nevsimol ...
Nepotrebujem s vami stracat cas a ziskavat pocit pravdy.
Uz viac ako 15 rokov tu mala zurit zapadna prosperita
a nejak to necitim som defakto chudak oproti mojim rodicom
v mojom veku len preto, ze nejaka sebranka sa rozhodla
mi darovat udajnu slobodu divajuc sa v televizii na veci ktore by
sa za socializmu ani vo sne nemohli stat.
PS
Zabudnite na komentovanie zaostalosti a doby ladovej pokroku technologii
v byvalom bloku ...
KDE JE TA PROSPERITA???
Ceny vysie ako na zapade a platy v drvivej vacsine okolo minimalnej mzdy.
Co tak spisat novu chartu ???
No vidite a bez problemov z toho splati hypoteku ...
Myslene provokacne.
Tak naco nam vlastne EU? Ked nevieme dosiahnut ani
ten socialny standart poznany za socializmu ?
Pre pocit slobody a naplnenia mocenskej ambicie istej cirkvi?
Vsak bude celkom stacit ked na nich bude vychod driet za 400 Eciek ...
pripadne aj hmotna nudza staci na prezitie ze pan Kazimir.
vyrobcovia elektromobilov sa uz tiez dusevne pripravuju ... :-)
Ziaden elektromobilista sa za posledne obdobie nepochvalil
dojazdom ani dramatickym poklesom kapacity baterie
nehovoriac o niekolko krat zvysenych emisiach cez kominy
elektrarni ....
lepsie ako vtacia chripka, ekoli, ebola a ktohovie este co ine ...
dnes som sa "prehnal" po obchvate smerom na Jazero a pohoda ...:-)
v lepsom pripade dvojnasobne vysia spotreba elektrickej energie
nizsia ucinnost dvojnasobne emisie v elektrarniach ...
Kdeze, zlaty VW s jeho tajnym podrazom na emisie ... :-)))))))
Nech sa pochvalia s dojazdom elektromobilisti ... :-))))))))
Fatal error
Battery freezing ...
Hm a to pri vypnutom tlacitku battery heating .... :-))))))))))))))))))))))))))))))
pokial fw riadoacej jednotky je vhodne napisany tak
palubne napatie baterie pocas siticoveho rezimu motora
moze docasne prekrocit 15V co zabezpeci rapidne dobijanie
baterie v prvych minutach chodu motora.
Vyuziva sa pri tom jednoduchy tepelny modul.
Pricom olovena autobateria znesie dlhodobo aj 16V pri -25C
to vyzaduje pouzitie PWM regulacie naprilad pre Ziarovky ...:-)
Bude to facka pre EU ked budu vodici elektromobilov konstatovat
kde zmizla ich kapacita baterie pripadne na displayi sa im zobrazi
hlaska Fatal error Batery frozen ... :-))
Ze sa z nich ani jeden nepochvali .. :-))))))))))
Odporúčame