Bozie pravdy ako aj zasady s ktorymi si RKC ako aj komunisti zahravali
nie su limitovane bilogickymi procesmi ...
Bozie pravdy ako aj zasady s ktorymi si RKC ako aj komunisti zahravali
nie su limitovane bilogickymi procesmi ...
Hovori z vas nadutost a pycha. Urcite nie vase klamstva a kulturne dedicstvo
vasej ambicie moci.
Skuste odpovedat na otazku ktora strategicky specatuje bozsku stvorielsku moc
a tou je: Ktory je Bohom pozehnany 7. den?
Budem uprimny k Vase pyche, vy ste si slobodne vybrali upierat o to co ziada Kristus.
Okrem ineho ja nemam problem s jednoduchou matematikou tak ako vy
a viem ratat ako do 3 tak aj do 7 a respektujem pritom svedectva pravdy
ucednikov radostnej spravy evanjelii o zmrtvych vstani Krista neuvrhujuc
ostatnych do omylu a bozej kliatby ako vasa "upimna" doktrina,
ktorej ovocie vidime vokol seba ...
Samozrejme ze komunisti by si nenechali lubit diverznu protistatnu cinnost RKC
o to viac ak by ju nedajboze nechali prisat sa na socialisticky cecok statu.
Tiez nebudeme daleko od pravdy ak povieme ze situacia v Europe je dnes podobna.
Preco sa potom nepostavite na ochranu Donbsu a Luhanska ale takticky vyckavate
na eskalovanie situacie s tendenciou pokorit rozhodnutie slobodnej vole Donbasu a Luhanska ???
Farizej Hrusovsky povedal ze na Ukrajine sa jedna o boj za slobodu.
VYSVETLITE nam jeho slova !!!
Tak nam vysvetlite tu nasu slobodu v ponimani Bruselu ..
Vy tu cely cas obhajujete cosi zvratene.
Podalsie na Zidoch ako aj komunistoch vam vadi ze nedavaju priestor
k vzniku tej slobody o ktorej pisete pretoze diverznymi zlozkami
Vatikanu je vyuzivana v prospech prerastania RKC spolocenskym aparatom.
Podlasie ani v jedne rozumnej spolocnosti nedavaju priestor takej slobode o ktorej tu kvakate !!!
Ste rovnako nebezpecni dnes ako aj za cias komunizmu a nepriamo
priznavate praktiky ktorymi pracujete a dosahujete mocensku ambiciu ...
Co sa stane Nemeckym katolickym elitam v Europe za to ze doslo
k prelomeniu dodrziavania ochrany Sengenu ???
Co by sa stalo Komunistom za taky cin napriklad na priamom profite na konflikte v Sirii???
Komunizmus by niecomu takemu v zivote nenapomahal !!!!
Tiez nie takym praktikam v RVHP ake je vidiet pri zachrane Grecka !!!
Vsetko zjednotene len platy nie ...
Reciprocita voci RKC nikdy tejto cirkvi nevonala tak ako
prevencia voci jej praktikam o globalnu ambiciu moci ...
Radsej treba hovorit o suvislostiach charty 77 na pozadi zavrazdenia
papeza Jana Pavla 1. v 78 roku pred nastupom Jan Pavla 2. ...
Fraska, ktora vyustila az do Majdanu a rozpadu Ukrajiny ..
Komunisti vedeli velmi dobre s kym mali do cinenia.
Ze RKC tendencne zneuziva zaobchadzanie byvaleho rezimu voci elitam RKC
na svoj PR je jasne.
V tejto situacii je vhodne pripomenut zaobchadzanie s kniezatom Rastislavom,
ktory nebol hrozbou pre Europske "kulturne" dedicstvo ...
Spomenutych obeti z clanku je luto nakolko bezni veriaci po podani katolickej
doktriny uz nevedia uvazovat logicky.
Otazka pre veriacich znie Preco RKC utoci na Komunizmus
ale nevedela ustupit komunistickemu rezimu tak ako ustupila Nacizmu???
Koniec koncov vo vacsine slo o problematicke osoby z radov personalu RKC.
Toto je hrube zasahovanie do prezidentskych volieb Ruskej federacie ... :-))
V koho rezii je dnesny Silvester ???
Hm na opakovanu nobelovu cenu za mier to nevyzera .. :-)
Hm mame to chapat ako reciprocnu skusku kolisky kultury za jej posobenie
v Moslimskom svete ...
Tri starty na hodinu a potom pol hodina pauza ...
Ak nie potom kupa noveho motora ...
viac ludskeho faktoru B ako Benzin ...
pri plneni nadrzi ako aj pri tankovani ...
Servisy sa potesia rovnako ako poistovne...
Apropo tretia kategoria BE a BioEtanol ... :-)))))
Zhrnutim bude to ze zapad sa rad deli skor o cudzie zdroje a svoje starosti ...
Protiruske sankcie sa potom v tomto zmysle daju chapat ako
nas teda nechtiac osvojeny nastroj spupnosti Novo rimskej rise proti tym,
ktori nechcu prijat pravidla, ktore ich kalkulovanym poskodzovanim deleguju do role
rozvinutej kolonie Europskeho superstatu aj ked je nad slnko jasnejsie ze pri
svojich vychodiskach su daleko silnejsou mocnostou.
Jasne ze to nemoze skoncit dobre.
Apropo DRVIVU cast globalnych emisii spalovacich motorov produkuju lodne motory
a priemyselne motory specialne v energetike teda individualna automobilova doprava
je len smiesnym zlomkom celkovych emisii ..
Samozrejme pripadnu lokalnu koncentrovanost emisii nie je mozne rozporovat.
Odporúčame