Ja som ti niečo núkal ? Na niečo som sa tá pýtal ?
Prečo si myslíš, že ty niekoho zaujímaš??
Ja som ti niečo núkal ? Na niečo som sa tá pýtal ?
Prečo si myslíš, že ty niekoho zaujímaš??
To hovor svojim rodičom a svojim kamarátom !
No dobre, A čo má Kutuzov s tou ulicou ?? A kdekoľvek na Slovensku ???
LEN ONI ???
A to ešte dodnes nebola premenovaná ???
Pozri sa, fakt si myslíš, že nemá pravdu ? Minimálne čiastočnú ? Povedzme 50 % ?
Pozri, nemám moc mu v tom zabrániť, no ako premiéra ho nechcem, a ani Pelleho !
Myslím, že nemáme človeka, čo by sa na to hodil tak, aby to konečne prospelo Slovensku!
Možno máme ?! Ja o takom neviem !
Títo, čo sú v obraze, sú populisti - politici a nie odborníci !!
Chránil si vlastným telom Albáncov v Juhoslávii? Aj Chorvátov a Slovincov ?!
Protestovali si proti okupácii Kuvajtu ?
Správne nikolaj. Ten náš socialistický je jediný správny ??!!!
Ať žije a dýcha socialistická diktatúra !
Na vine je Rusko ! Rusku sa nepáči dominancia USA a dolára !! Preto vyvoláva nerovnováhu vo svete !
Raz to národom sveta dôjde ?!
Ešte raz: RUSKO JE ZLO !
Rok 1968 to dokazuje ! Bol Dubček imperialista ???? Kapitalista ?
Porovnaj dnešnú situáciu so situáciou v roku 2008-2009 ! Dá sa to vôbec porovnať?! A ako sa Fico vtedzy vyhováral ?
Teraz si povedal svätú pravdu ! Ja som to tvrdil vždy! Fico je najnenávistnejší politik ! Neznáša pravdu !
Nech je Matovič aký chce, ale jeho vláda mala najzložitejšie obdobie vládnutia !! A Fico to zneužil a ľudia mu naleteli !!
A napokon, snáď to konečne národ pochopí.
Ak sa napokon Fico nezmení?! Ale pochybujem! Je to len veľmi lacný populista.
Slušaj, a prečo neuchadíš do Rossiji ? Počemu ?
Počuj, a prečo neuchadíš do Rossiji ? Počemu ?
Fico odišiel !
Prečo by mali títo ?
Však sa utešuj !
Vieš však kde sa sústreďuje hŕba bordelu ??? Vieš ?
Odvážiš sa to otvorene pomenovať ?
Niet pomstychtivejšieho politika než je Fico ! Jeho úškrn - grimasa to jasne dokazuje !! Jeho doslova kŕmi nenávisť.
A ktoré konkrétne sračky máš na mysli ???
Sláva Ukrajine! Nechcem červenohnedé Slovensko !! Sláva Demokratickému Slovensku! Bez Rusoprdov !
Je to mladé a spr..... !!
Prečo potom Putin rozhoduje o Ukrajine ???
Darmo, RUS (KA), takoj durak !
Odporúčame