V čom máš problém ??
A vari už prešiel na volov zo Smeru a ich baranov ???
Sudcu totiž nerobil Fico.
Začal Blaha! Dúfam, že Matovič vymyslí to ospravedlnenie taj, že Blahu to mrzieť bude!!
Vieš, dúfam, že biela kobyla ho poriadne dorantá !!
Nesmieš všetko posudzovať podľa seba !
Vidím, že teba dostal do riadnych vývrtiek ! Netočí sa ti hlava ??
Bolí ma útlak UA zo strany Rusákov - hnusákov !
Mimimirečku.
Kde sa hrabe Hašek na Blahu ?!!!
Vivat U S A !!! SLÁVA UKRAJINE !
LunA 5 NO! NO! NO!
Pani Čaputivá to rozhodne nerobila!!!! Zato celý ÚV KSČ, celá partaj včetne nášho birmovanca, chodili fajčiť do Moskvy ! A určite tam aj slopali !
Takže odus, robili komplet handre na zmývanie špiny !!!
Slúšaj! A toto je tvoje maximum ? Iba toto dokážeš vypotiť zo svojej hlavičky makovičky ??!!
Predsa vieš, že Rusi vo veľkom ?? Chceš popierať ???
Jasné ! Ty môžeš.
Sledujem! Tebe práve narástli volské rohy ! Prečo šalieš ?? Však Putinovi sa darí ??? Či nie ?
A ináč, argumentačne si na dne !
Len aby ho poriadne bodol náš zákon ! Hladkať ich (ho) netreba !!
Tak sa robí zahraničná politika Maďarska !!! Je to jednoduché! Niečo za niečo !!!
Asi do nich inštalujú ukradnuté WC misy z UA a aj mikrovlnky ! Trocha komfortu aj vojakom treba ?! Či vari nie ?
No dobre, prečo to vravíš mne? Napokon, čo Rus vyvolal, to môže očakávať ?! Ale nik nevie určite kto to spôsobil ?! Ty to však určite vieš ?! Však?
A to prečo ? Že veľa ľuďom dokáže oponovať ??
Správny chlap ? Veď práve preto máme Ministerstvo sociálnych vecí a rodiny !!!!
A prečo pozeráš a čítaš ? Napr. ty ma nezaujímaš! A prečo by som sa mal venovať tebe?? Ty osvietená hlavička?!!
Odporúčame