Pán Repa, čo myslíte, prečo to robí Fico ? A Pelle ? A prečo sa Kollár tak usilovne venuje rodinám ??
Pre blaho ľudí ? Alebo iba preto, aby sa udržali pri korytách ?
Aby si mohli kupovať predražené byty v predražených rezidenciách ?!
Je skutočne za tým láska k ľudu Slovenskému ???

