Putin nemá holubice mieru ! Oprašuje a glancuje jadrové zbrane! Dodáva si guráž!!! A občas si s Medvedevom a Peskovom logne Stalin vodky 1945 x prefiltrovanej !!
Putin nemá holubice mieru ! Oprašuje a glancuje jadrové zbrane! Dodáva si guráž!!! A občas si s Medvedevom a Peskovom logne Stalin vodky 1945 x prefiltrovanej !!
Si ťuplas! Kto vyplakáva ? Predsa Rus narieka a vyhráža sa ničením !!! Však nič iné z Moskvy nepočuť, len vyplakávanie, vyhrážky a rinčanie zbraní !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A urobili len dobre !!!!!!!!!!!!!!
Neutrálne Švajčiarsko ich má cca 140 ks ! Ach Bože! Ako len ten Dr. Fico oslabil výzbroj SR !!!!!!!!! Sme najhoršie vyzbrojený štát na svete !!!
Africké krajiny sú na tom lepšie. Už aby tu boli tie F16 !! Keď už nie tie F35 raptor !
Furt lepšie, než hrať s hráčmi, čo slúžia Putinovi ! RF - nikdy viac a na furt !!!
To sa vie už dávno! Oni sú proste podliaci ! Páchajú zlo a hrozia ! To treba vymazať zo zemského povrchu !!!
Len ako ?? Rýchlo a bezbolestne ???
Veľmi, veľmi, veľmi správne rozhodnutie !
To je predsa jasné! Lenže, na teba som asi zabudol?! Tz bodneš do kaťdého laina nájdeného na ceste ?!!
Možno MIGi majú pre UA väčší prínos?!
KLAMEŠ !!!!! Stalin to začal ! Naštuduj si históriu! Kto začal robiť problémy spojencom v Berlíne tesne po vojne !
Si pro Ruský zákerný a podvodný krížiak !
Prestaň lopatovať ! Pozri, poviem to stručne! Choď najkratšou cestou volakde do Vladivostoku ! RUS je špina!! Napadol nás bez výstrahy a poštval na nás všetkých susedov !!! Tak tie hovadziny vykladaj svojim deťom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Šašo !
december 1698, to si predstavil Písno sväté ? Bibliu ? Dogmu ? Koho? Je to nemenné ???
To le síce pravda, práve preto je RF to najhoršie WC na tomto hrbolatom svete !!!!!
Hahahahamchichichicicí!!!
Ty tomu rozumieš asi tak ako osol poľnohospodárstvu !!!!!!!!!!!!!
Lenže, ja osobne ako laik som za ich kúpu !!! Proti tankom a rôznym bojovým samohybkám by sa to mohlo zísť !!!
Počuj, priznaj sa! Droguješ ? Triezvy človek až takto primitívne nemôže predsa hovoriť !!
Myslím, že oprávnení na posúdenie oprávnenosti nákupu týchto zbraní by mali mať generáli, prípadne velenie armády! Nie laická verejnosť !
Napríklad náklady na prevádzku bude aká ? Budú Vipery stále v bojovom nasadení ? Budú niekam vysielané na bojové účely? Kto to bude prípadne financovať ?
A napokon, treba posúdiť rizikovosť ich prípadného nasadenia v boji proti pozemným cieľom (tanky, delá,iná pozemná technika a samozrejme protivníkove vzdušné sily) ??? Teda, aká je ich životnosť v prípadnom bojovom nasadení ?!!
Myslím, že oprávnení na posúdenie oprávnenosti nákupu týchto zbraní by mali mať generáli, prípadne velenie armády! Nie laická verejnosť !
Napríklad náklady na prevádzku bude aká ? Budú Vipery stále v bojovom nasadení ? Budú niekam vysielané na bojové účely? Kto to bude prípadne financovať ?
A napokon, treba posúdiť rizikovosť ich prípadného nasadenia v boji proti pozemným cieľom (tanky, delá,iná pozemná technika a samozrejme protivníkove vzdušné sily) ??? Teda, aká je ich životnosť v prípadnom bojovom nasadení ?!!
Ale aký zákon ?! Predsa zákon tu bol aj za Tisa! Aj za Husáka ?! Proste, bol tu vždy !
Odporúčame