A dostanú čižmy a onuce? A či budú baganče a ponožky ?
A dostanú čižmy a onuce? A či budú baganče a ponožky ?
Ak je tu niekto ober hlupák, ste to jednoznačne vy! Bez ďalšej diskusie!
Psychiku má narušenú(možno iba pošramotenú) jedine trojnásobný premiér. Navidomoči sa ešte stále nespamätal z prehry vo voľbách !
Predajca vodky? Hlavne, že to nieje odsávač štátnych peňazí do súkromných účtov !! A ak o niečom viete, šup s tým na políciu ! Myslíte, že berie nesmierne veľké dary a úplatky ?
A preto! Nedrístajte tuná plkotiny a okotiny!
Krahuliak! Veď ty tomu nerozumieš ! Máš vtačí mozog !
Veľmi úslužným služobníkom bola KSČ !!! Všetci dobre vieme komu sme slúžili ! Dokonca sme sa zaviazali aj zomierať za stranu - vodcu národa!!!
Takže, minister Naď robí presne to, čo trojhviezdičkový generál.
Neviem čo dokážu vrtuľníky Viper, no podľa výzbroje na ničenie tankov nepriateľa budú dobré ?! A napokon, momentálne nám generál zanechal niečo lepšie ???
Súdruh Dr. Fico od prehraných volieb neustále na svojej stanici hrozných správ vysiela : Bububu! Bubu! Bububububu! Bububu !
A na toto ten človek študoval až toľko rokov ???
Proletári! Čo ste nám to urobili ???
Veľmi som bol nahnevaný, že to RTVS nedáva. Podarilo sa mi to nakoniec objaviť . Ale,ako som na tú našu hru pozeral, tak nakoniec to bolo dobre, že som to našiel neskoro.
Naši snáď vyhrajú iba nad chlapcami z ulice. Katastrofa. Na našich stačí osobná obrana a sú stratení na večné časy ! Oni nevedia nič. Ešte aj streľbu majú mizernú!
Myslím, že ten tréner si vzal preťažkú úlohu !!! Nevykreše z nich veru dobrých hráčov.
Trochu hral akurát Lobotka.
Radšej to rovno zabaľme ! Fakt sa na to trápenie nedá pozerať.
Tavárišč Putin si už konečne musí uvedomiť "Zapad" ako nátlak používa zákaz štartu športovcov RF na svetových podujatiach !!!
Putin a EF na ten účel používa armádu, súkromné armády a teda zabíjanie civilov, žien a detí a masívne ničenie majetku !
Preto je považovaný za zločinca !!!
Čarnogurský nebol populárny nikdy! A keď, tak nevýznamným počtom ľudí ?! Za jeho vlády sa rušili (redukovalo sa množstvo )JRD ?!!!
Darmo sa mažú príspevky!!!! SR nie je raj kajúcnikov!!
SR je rajom privatizérov, podvodníkov, defraudantov a kadejakých iných zaslúžilých spoluobčanov čo veľmi prospievajú tejto krajine !!!
VADALA !
Pán autor, treba sa v tejto veci obrátiť na orgány EU!! Vraj vám naše nevyšli v ústrety ?!!
Tvrdo do nich !
Nech to nimi zatrasie ?!!!
Mal nejaký majetok generál Lučanský v USA ? Reči sa vedú všakovaké ?!
Však neber! Kto ti to káže ?!
Ty zjavne skúsenosti máš !!
Vždy to platí a bude platiť !
Aj keď UA tristo krát prehrá. RF je zlo!
A vždy bude platiť: Vivat USA !!!
A Smer a Dr. Fico môže buntošiť koľko len chce !
A ešte! Y čoho by som mal byť sklamaný ??? Že Putin hľadá záchranu v Číne ???
Si smiešny.
Keby Pravda nepísala o RF, tak o nej ani nezakopnem !!!!
A čože,čože? Ž e vás Repa priviedol do stavu najväčšej zúrivosti ???
Vari pravdu napísal ?
A tak vás to rozpálilo ??
Ach jaj! Zle je s vami . Rúca sa vám svet o veľmoci ???!!!
To vždy záleží pre koho je to určené !!
A myslím, syndróm máš asi ty?! Žeby začínal ?
Pozri sa ! Daj pozor! A pozorne to vnímaj !
VIVAT U S A !!!
SLÁVA UKRAJINE !!!!
ROSSIJA NO ! NO! NO!
Pozrite sa! RF je veľká nula! Bez Kyjevskej Rusi by nemali ani národnosť !! Rusko má prazáklad tam! To nezmení ani BOH !!!!
RF bez UA neznamená nič ! Preto tak kŕčovito bojuje proti UA.
Vymôžete písať čo len chcete, Skutočnosť svedčí o tom, že RF je v sračkách !!!!
Ukrajinci utekajú pred Ruskom !!! V USA sú ich kvantá !!
Lenže vy ako osoba ste tak totálne zaslepená, že si budete písať čo sa vám hodí!!
A tak si píšte! Skutočnosti nezmeníte !
Aj keď UA bude porazená, Ukrajinci nechcú byť Rusmi !!! NECHCÚ !!!!
Trvám na svojom.
A pridávam, UA má nižšie - menšie ľudské zdroje!! Veľa ludí opúšťa UA a celé a pokakané Rusko !!!!
Naše vlády to nevedia a ani to nechcú vedieť !!
Naši politici proste cez peniaze ovládajú ľudské osudy !!! Manipulujú s ľudmi.
Sa divím, že vám to dodnes neprišlo ??!!!
Ja tiež vravím! Mali by rovno 20 tisíc mesačne !!!
Synu, západ nedáva UA potrebné zbrane. RF má ešte stále lepšie zbrane než UA.
Preto Putin môže y diaľky posielať Kindžali y čierneho mora!!!!!!!!!!!!!!
Odporúčame