Dr. Fico a súdruh Kamenický mali celých bez vojnových rokov na to, aby budovali blahobytnú SR s predpokladom nesmierne šťastných dôchodcov !
Neviem prečo sa teda dnes ta obávajú o osudy občanov a dôchodcov tak prenáramne, usilovne starali celých 12 rokov !!!
Veď svojou nekonečnou starostlivosťou sa o všetko postarali!
Máme tu spústu nových nemocníc, tisíce repasovaných mostov, tisíce km ciest a 50 000 nájomných bytov !!!

