Ja? ja som iba malý budzogánik.
Ja? ja som iba malý budzogánik.
Čína má diplomaciu ? Čína má iba veľkosť. Tej sa každý obáva.
Čína je zadubená ! Ona porušuje ľudské práva !!
Naši súdruhovia to však nechcú vidieť !!
Fakty sú však jednoznačné ! A každá zmienka o nich podráždi Čínu do nepríčetnosti ! A zúrivo sa vyhráža !!!
Tú penu si zotri ty ! Máš jej na perách príliš veľa.
Treťjak je Rus! Tým som povedal jasne všetko ! Oni dobrý nikdy neboli, nie sú a nikdy nebudú !!
Je to totálne prekliaty národ !
Počuj! Ako máš sploštenú hlavu? Vertikálne a či horizontálne ??
Predpokladám, že ju nemáš sploštenú na plech hrúbky s-5 mm ???
Nuž, bolo by dobré, aby sa polícia v tomto prípade nemýlila !! Treba to grázlom dokázať a justícia by im to mala dokonale zrátať aj za roky, ktoré si beztrestne užívali na slobode !!!
A žiadne poľahčujúce okolnosti !! Vôbec si nezaslúžia.
A ten chlapec sa mohol volať trebárs aj veľmi Ostrý !!!!!
Tvrdo po nich !
Čečenia ?????????????????????????????????????????????????? ????????????????
Myslíš, že im to pomôže? Ja viem, Kollár veľmi dobre vedel na ktorého koňa mal vsadiť !!! Komunardi vsádzali na ženy ako celok. Kollár vsadil na rodinu ?! On, ako vzorná rodina ?!!!
Nuž ale, účel svätí prostriedky !!!
Vysvetli národom sveta, ako sa im to zakaždým podarí ???! A asi úspešne ?!
A zato môže občan USA alebo SR??? Že sa tam ľudia nevedia navzájom dohodnúť ???!!!
Ty snáď a vlastne vy všetci vari žartujete ???
Ako hovoríš. Z Ruskej strany !!!!!!!!!!!
Počuj, nežartuj ! Rus a komunista ani iné nevie!! Iba propaganda !!!
Ta dze? Ta na Šarišu a na Záhorí ?!!
Alebo iba v Košicoch ?
Pani autorka, jenom je nechte !! Ať se baví !!
Však enem na svojém písečku !!!
A prečo teda reveš ???
Toľko propagandy ako je u nás nie je nikde na svete !!!
A zapamätaj si raz a navždy, Ani ten najväčší politik sveta národ nepresvedčí, že RF je najväčšie zylo sveta !!
Ešte raz! Rusko je veľké zlo sveta !
Fico chce na všetky svetové strany ?! No čo keď, srdce ho na východ ťahá !!! A to celou, celučičkou silou !!! A on sa tomu proste nevie ubrániť !
Prastaré stranícke gény totiž nepustia !!
Je stratený.
Navždy !!!
A vojakov Iránu si všímať nebudete ? Iba USA v oku vašom trčia ??
Tak potom to mali Amíci zostreliť ! Samozrejme ich mali pred tým ostriekať palivom !!!
To vieš! Demokracia. To nie je diktatúra Moskvy !!!!
Odporúčame