Takže! Nehanob Izrael a ani jeho obyvateľov !!!
Takže! Nehanob Izrael a ani jeho obyvateľov !!!
Aj zato môžu Rusi ďakovať našim komunistom ! Mohli sme mať západného typu !!
Takže, ďakuj komunardom !
Dopiekli.
Nedrístaj TY Rusobacil sťa Vasiľ Bacil !!!!!
S radosťou kadí na Made in CCCP !!!!!!
harlekýn, ale majú jadrový pohon !
Chudáčik! V RF nevedia vyrobiť ani poriadny Moskvič !! A ich Vesnu vo svete ani neocikajú !!!!
Však si vravel, že ty nevyznávaš Ruské hodnoty ?????? Či ??
Pracujem snáď ja v medzinárodnom obchode ? A ty chudák, môžeš zato poďakovať iba súdruhom !
Doma mám iba jeden výrobok zo ZSSR. Bicykel. Ten však kúpili rodičia! Nechcel by som ho ani zadarmo!
SLÁVA UKRAJINE!
VIVAT U S A !
ROSSIJA NO ! NO ! NO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hovor za seba! Niekto pozná mentalitu Rusa veľmi dobre !
Ale platí! Ak dá Rus pokoj, bude na svete - tuná pokoj ! Každý na Rusa ser........ !!!!!!
Chudák! Rus by ťažko preťažko niesol ak by USA dali UA potrebné zbrane, ktoré by preniesli boj na územie RF ?!! Čo povieš ? Putin by zúril ? Kam by išiel koho denacifikovať ???
A čo chceš vlastne povedať ?
Ty si odborník na všetko ???
Totálny nezmysel !
Vojnu nechceme, Pravdu nemáš ! Rusko je lúpežná krajina už pri svojom ZRODE !!
Tz človeče rozumieš tomuto slovu ???
Už pri svojom zrode LÚPILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kradli územie Kyjevskej Rusi !
Načo sa namáhaš?! My vieme, že RF je krajina zabijakov a ničiteľov ľudských životov a majetku !!!!
My viem čia je tvoja tuposť.
Snáď Leonid Brežnev a Gustík Gusák ?!!
Moskaľ je na pôde UA !!
A potom, keď už?! Všetci sú na pôde Kyjevskej Rusi !!!
A Putin je šašo, ktorý si myslí, že je cár !!!
Nebyť Kyjevskej Rusi, Moskvy net! Putina NET ! PUTIN JE 0 !!!
A potom tu budeš skuvíňať iba ty ?? Ja viem! Si zbabelý skunk !!!
Odporúčame