Dôkaz chýba !
Dôkaz chýba !
Nad Tatrou sa blýska, Docent Fico Leška stíska! Chudák Hudák len sa trasie, súdom sa on vyhýba. Havran junák zvesil krídla, stráca perie, onemel ? Čože si len počne novinársky svet ??!
Zablýska sa ešte v tom Slovenskom údolí ?? Zastavme sa bratia, však sa oni stratia!
Len nevieme kedy?!!
A kde som to tvrdil ? Vlastný názor. Sú. Ale vz ste zameraný istým SMEROM !!!!
A hádam to tiež závisí od typu kotla (nie modelu -i keď možno) a spôsobu odvodu spalín ?? Nie som odborník -iba o tomto uvažujem ?!
Ja konské ???? Skôr TY a jalové !!!!!!!!!!
Počuj, nie som servisman! Ale, plne si stojím za svojimi slovami! A amigo, stratil som papierik s telef. číslom človeka, čo to robí!!! ON by to to zaručene vysvetlil !
Ale, ty mi veriť nemusíš !!!!!!!!!!!!!
Ja som iba povedal a platí to.
Pozri sa! Tz si totálny tokok ! Ty ani normálne neodpovieš ! Ja z vysoka kašlem na teba a celú RF !!!!
Každý kotol sa časom zanesie ! Je jedno aký plyn sa spaľuje. Ide o to, za akú dobu sa zanesie. A kvalita dodávok?? Ako to bežný odberateľ zistí ?!
Vás kopú ! A riadne!!! Nás teší sloboda ! Je lepšie obchodovať s Nórskom, ako byť závislí od Rusa ! Zločinca !
Smer je alibista! Lavírovanie na dve strany je jeho živel !!
Tz si tokok! Daj dôkaz ! Zatiaľ je to iba tvoj výgrc ! Takže Rus vždy 1500 % kvalita ?!
Možné to je. Ale je možné, že dodávajú iba znečistený plyn z iného vrtu ? Prečistia a ide sa ďalej. Svet je zlý !
Vtedy bol zamestnanec!! Dnes nie! Nepodpísal zmluvu s firmou a nezaviazal sa! Také boli zákony.
https://www.youtube.com/watch?v=FyK-rqOzGAs
Smeráci! Nech sa vám páči!
Môžete zúriť a obviňovať !
My slušne vravíme, že kašleme na vás!!! Zabíja RUS a RF na čele s Putinom ! To nezmeníš !
Na nenávisť si tu odborníkom a aj vyznavačom jedine TY ! TY,TY ty, ty huncút !!!
Odporúčame