Na tebe to však nevidno ?!
TY MÁŠ OBE RUKY ĽAVÉ !!! preto si ľavičiar !!!
Vážená! Veľmi slušne vám vravím,neotravujte ! Putin rozpútal besnotu !!! Tak prestaňte tu podpichovať!
UA sa musí brániť ! A celá SR sa môže aj zbesnieť na čele s Vami !
PUTIN MUSÍ PRESTAŤ !
A argument nemáš? Viem! V hlave máš ?? Nasra... !
Až ho hľadáš? Máš ho miesto hlavy !
Páni! Načo ten strach? Načo vaša obava? Veď Fico zvíťazí ?! A či nie ?
A prosím! Už si tú zúrivú penu z vašich úst zotrite!!! Ste smiešny !
Ty si doma pod papučou? Tuná si trúfalý, avšak veľmi zúfalý !! Len si ponariekaj ! Doma ťa nik neberie vážne.
Ty nie si NIČ !
Kto zháňal rúška, respirátory, vakcíny a napokon aj lieky ? Kto rozdal rúška a respirátory?
Kto burcoval a oblboval národ pouličnými stretnutiami ? Neboli to práve tí, "nositelia" progresu ? Menovite Dr. Fico, M. Kotleba a jeho bratstvo "učeníkov" ?!!
Jednoduchí, ty si celý penis. Vlastne si veľký úd !
Má na to právo Naď a aj Káčer ???
Ja v tom mám jasno ! Vrešťali !
Tú krv v očiach má iba Putin, RF a ich priaznivci !!!!!!!!
A kto? Konkrétne_Kto ťa vysiela a kam ?
To platí iba na teba !!!!
Asi nezapína tebe! Ak na nich se.., potom prečo na nich kričali? A áno. vrešťany!!!
Takže, ich ochranka na nich vykrikovala ??
Som veľmi zvedaví na výsledok .
Odporúčame