Darmo sa snažíš! Oni GULAGY nestavali a ani nepoužívali !!!
Darmo sa snažíš! Oni GULAGY nestavali a ani nepoužívali !!!
Nemáš pravdu! On totiž podpísal zmluvu, že to odpracuje! Bol kvázi zamestnanec!
Keď sa ožerieš, tresneš hocičo !!!
Najlepší politik SE všetkých čias ! Toľko Slovač nezarábala nikdy, než nteraz, po vstupe do EU !!!!
Vivat Dzurinda a nikdy inak !
TY si to vysvetľuj ako len chceš! Ja vravím, zabíjajú a ničia RUSI !!!
A preto MIER pre Ukrajinu !!!!
PUTIN a RF je ZLO !
Už toľko netrepanusuj !
Podvodníkom sa vždy darilo !! Raz darmo, tak to je. Len chytrým patrí svet a peniaze! Platí od nepamäti.
Veľký Šéf vám rozdal noty ?
Už teda viete, čo máte písať ?!!
Máš vlastný zážitok ? Jasné! Ten pocit poznáš !!!
Len barany budú ako barani ! Šéf je predsa šéf !!
A čo tak vyčkať času ? Dočkáš sa klasu !
A tie davy na námestí SNP po smrti Janka Kuciaka a jeho priateľky ste neregistrovali ?
SLÁVA UKRAJINE !!!!
VIVAT USA !!!
ROSSIJA NO!!!
Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú ! Ako bolo na počiatku za ČSR, tak i teraz za SR ! Sľuby sa šľubujú, chudáci sa radujú !
Žiadne zbrane pre UA. SMERť UA ! Rossija! Rossija !
To je dogma SMERu ?
Vy špinavé protislovenské prostitútky!
Aj vy patríte medzi protištátne prostitútky ????
Dzurinda a falošne ?? Veď Ficko sa mu vysmieval!!! Vraj zlepenec ?!!! Tak ty nemaj strach! Oni si dobre pozerali na prsty !!!
To skôr Smer, SNS a Most -HID si vzájomne mädlili ruky !! A podopierali sa !!!
Odporúčame