Už zasa špekulácia ? A zavedie sa až v roku 2025 ???!!
V ČR to majú dobré. Prečo to nemôže byť aj u nás podobne?? Teda, infláciu treba sledovať k júnu (aprílu), septembru (júl , august) a decembru! Následne operatívne navyšovať ?!
Do rozpočtu dať odhad nákladov na dôchodky. To sa nedá odhadnúť dostatočne presne ?
Ak už sa to mení, prečo to nemá vyhovovať dôchodcom???? Veď dôchodcovská inflácia vôbec neprihliada na rast platov a minimálnej mzdy a na budúce značné roztváranie nožníc medzi platmi a dôchodkom?!!!!!!

