Zato ty vieš všetko ?!
Prečítaj si môj príspevok ! A všetko som ja nepísal ! Časť písal asi lepší odborník a znalec ! Ja to môžem iba podpísať !!!!!!!!!
Dopĺňam. Vari on vie absolútne všetko? Podávajú mu každú hodinu správu o svojich machináciách ?
Hlavne ,že Bander- ovci bojovali za slobodu UA ! Wágnerovci okupujú kade aj tade a dokonca aj v Afrike !!!! Vraj , túži po mieri ??? A speciálne Wágnerovci ?!!!
Kaliňák a Brhel predsa použijú Rusku obranu alebo uplatnia Sicílsku obranu ?
Alebo bude prospešnejší Torreho útok ?
Kuťáš, vystihol si to ! Vládcovia z Kremľa doslova milujú rebelujúce vlády ?!
Viď rok 1968 .
Maďarsko 1956.
Putin si nevšimol. Nemci sú doma ! Aj tank z RF sa nájde pri niečich hraniciach ?!
Hlavne pre seba a svoje kešene! Havel keď už, išiel po reštitúcii ?!
Na to má partnera?!
Honelník, myslím ! :-)
A čo tak nahliadnuť do účtov obvinených ? Držia ich doma?
A to teraz kvôli Dr. Ficovi zrušíme NAKA ?
Nuž ale RF sa zhovadila sama ! Nemyslíš ?
Odporúčame