Počuj, musím byť slušný. Ja nikoho do ničoho nenútim! A ty už pochop, ja som mu predsa povedal, že on nemusí pomáhať ! Si tu hlupák, alebo Talián ? K čomu ho nútim. Však nech ide pochváliť Putina, dostane mnogo plynu, budú vzkvétat!
Komunisti mne nanútili plynofikáciu, ktorú som musel draho zaplatiť, veľa vecí si svojpomocne naviac urobiť ateram mi nejaký Pajác z Moskvv bude vrtieť kohútikom a cenou, lebo Ukrajinci na nich zvysoka kašlú !!!
Som vrchoľne nespokojný, že naše vedenie nie je schopne zabezpečiť plyn z iného zdroja !
Počuj, nemôžem ti povedať aby si išiel do ....... ! Keby Fico viacej podporoval forovoltiku a zatepľovanie, nemusel by si mi ty tuná mudrovať !!
Ak máš komu, mudruj si doma jemu a mne daj ty xulo pokoj. Šašo!!


