Iba v jednom má Bugár pravdu. Tí dvaja kohúti sa vôbec nemali stretnúť ! Matovič si o sebe myslí, že je neomylný a Sulík zasa, že je dokonalosť sama !
Takže, oboch kopnúť niekam a poslať do histórie.
A pán Bugár? Nech sa ukľudní ! Som presvedčený, že ani za ich vládnutia by sme sa do záhrady Eden nikdy nedostali !
A to platí aj na zoskupenie Hlasosmer !!!!
A silno pochybujem, že v tejto krajine sa nájde politik, čo povznesie ekonomiku na podstatne vyššiu úroveň než je dnes !


