KSČ sa v roku 1970 po dosadení Dr. Gusáka vzedmula k heroickému výkonu a všemožne sa snažili posilniť základy socializmu v ČSSR. Za tým účelom sa tu uskutočňovali rôzne čistky a vyhlásenia smerujúce k trvalému ustáleniu režimu ? A ono sa zdalo, že to nakoniec uspeje ?!
Lenže zrada! Čo sa nám to stalo, prihodilo ? Socialistické koleso sa polámalo ! Rozpadla sa nám RVHP a bašta svetového mieru (??) vo svete ?
A z kovaných komunistov sa behom noci menili na birmovaných sociáldemokratov !
BUDUJ VLASŤ ! Posilníš mier ???


