200 eur na dôchodcu. Druhá vlna inflačnej pomoci prichádza (+prepočty)
Čo k tomu povedať? Sú to hlúposti! A kto robí hlúposti?
Každý človek má celý život na to, aby pracoval na svoj dôchodok. Každý! Som presvedčený, nik nedostal žiadnu mimoriadnu výhodu, preto aby niekto získal mimoriadne vysoký dôchodok! Teraz nehovorím o politikoch, ktorý sa dali na politiku a národ si ich vyvolil, aby o nás rozhodovali!
Teda, každý človek sa nejakým spôsobom snažil. Niekto má aj tri VŠ a je extra odborníkom, niekto pracoval možno aj za troch, niekto pracoval aj po nociach (nehovorím o kmínoch), niekto mal dve -tri zamestnania. No, a niekto sa nesnažil, niekto špekuľoval, niekto lajdačil a niekto sa celý život na niekoho spoliehal.U mužom je to jasné. Pracovali za almužnu a balík brali v hotovosti. U žien je to iné. Tie sa spoliehali na mužov. Tie ženy, ktoré pracovali a odbiehali od detí (niektoré aj od troch) a pracovali zarovno s mužmi, tie sa určite nesťažujú, neplačú!
LENŽE, elektrina, plyn a ceny sa dvíhajú pre všetkých rovnako!
Takže, prečo Sme rodina špekuluje?