Každý, kto sa nevie a ani nechce zbaviť plynu z RF na to doplatí ?! Domnievam sa, že raz príde doba, a plyn nebude vôbec. A ton život na zemi zanikne? Ak nezanikne skôr pre niečo iné ?
Plyn a aj ropa tuná môže byť 5O, možno 100, 150 rokov?! Odsťahuje sa potom ľudstvo na Mars, vari Jupiter ?!


