D24. 1. 7- Darujme pôdu za narodenie dieťaťa a pôrodnosť sa zvýši
Pane,myslím to vážne. Ale, je to tragikomédia! Vždy by mal totiž zdravý rozum !!!
Teda, v štáte vždy niekto určuje politiku. Dnes zdá sa, glavný stratégom budúcnosti je Matovič a Krajniak. Oni teda určujú a rozhodujú. Poradným orgánom je vláda a parlament.
Pane, a kto dnes vypláca príjmy ? Zamestnávatelia a sociálka .
Pane, ako som hovoril, sme veľmoc v sociálnej politike! Rodiny nech rozhodnú! Koľko by chceli, potrebovali a koľko reálne vedia zarobiť !! A podľa mňa a ekonómov by podľa toho mala voliť počet detí !
Pane, ak to tak nie je, vytvára sa bieda, nastupujú "sociálny " politici, ktorí dávajú pomoc - dávky!
Problémom však je, nie zo svojho ale z peňazí daňových plátcov.
Viete pane, socialisti plodia "neplatičov daní" !!! Nemusíte so mnou súhlasiť ! Domnievam sa, že je to bohužiaľ tak !
Politik, člen vlády by mal byť odborník na svojom mieste ! A čo by malo byť jeho úlohou na cieľom ??
Nuž pane, rozvoj a rozkvet krajiny pre šťastný a radostný život pre svojich nevoľníkov !!!!!