V Maďarsku už kradnú evidenčné čísla, aby mohli cudzinci tankovať lacnejšie
Pokiaľ viem, cez Maďarsko sa pašujú migranti na Slovensko. Orbánovi to vôbec nevadí ! Prečo by mne mali vadiť krádeže ich ŠPZ-tiek ?
Však istý čas chodili veľké autá z Juhu a trhali u nás bankomaty a smerovali s nimi do Maďarska ?!
My poniektorí máme svoju hrdosť a nechodíme tankovať benzín ani naftu do Maďarska ! A ani tam nenakupujeme! Ani olej, ani ryžu a ani mäso!!!
My zatiaľ mám vládu, vďaka ktorej si zatiaľ ešte môžeme kúpiť aj doma benzín a naftu. Dúfam, že to potrvá dlho. Rozhodne sa nemienim prosiť Putinovi ! Verím, že trn z päty nám vytrhnú Araby, možno Nóri, či Rumuni alebo VB?!
Niečo porieši elektrika, niečo vodík. A čas ukáže ďalšie možnosti.