Cha,cha,cha, cha,chá !
Chrapún je Rus ! Prečítaj si ich literatúru!! Poznáš z nej ich mentalitu! Poznáš "Mŕtve duše" ? Je toho viac. Istá kultúra medzi ľudom bola u kozákov ?!
O bojaroch sa nebudem ani zmieňovať! Už Peter I. sa snažil Rusov scivilizovať ! No nepodarilo sa mu to dodnes ! Jeden učiteľ bol v Rusku a ten sa vyjadril: "V Rusku majú Ministerstvo kultúry, kultúru však nemajú." ?!
Rus je jednoznačne imperialista !
A počuj, máš príliš veľké medzery medzi svojimi mozgovými závitmi !


