Poslanec OľaNO a exkotlebovec spolu, chcú zakázať dúhové vlajky. Bordel, reaguje Bittó Cigániková
Ja nerozumiem vašim nadávkam a urážkam! Vy neviete ani slušne (bez urážky) oponovať.
Štát to robiť vôbec nemusí. Mal by však. Pokiaľ viem, dúhová vlajka nie je oficiálnym symbolom krajiny. Je to symbol hnutia za práva istej menšiny.
A áno,štát má slúžiť občanom v zmysle platných zákonov. A teda, má sa zaujímať o práva všetkých občanov! A je potrebné, aby sa do parlamentu dostali aj zástupcovia týchto menšín! A nie len fašista a pseudoklerikár !
Zákon musí byť vyvážený! Mali by byť!!!
12 - 16 % voličov nemôže zakazovať život inej menšiny! A môžu byť aj riadne zvolený. Aj oni sú občanmi tohoto štátu !! A pane, sme súčasťou EU! Ak sa vám to nepáíči, môžete proti tomu brojiť. A vy to aj robíte.
Ja uznávam demokraciu, slobodu! Diktatúru v akejkoľvek podobe neuznávam.
Ja ti predpisujem aké máš mať názor ?! Bránim ti nejakým spôsobom vyjadriť si svoj názor?
A ty žiješ v akej bubline? V Kotlebovej partaj bande ? A či v spolku republikánov?
Si vyznavačom akej mafie ? Pardon, politickej strane?