To vďačne prenechávam vám! Jelcin je Jelcin! Až potom ako nastalo navýšenie ceny surovín sa mohlo ZSR a RF ako tak pozviechať a nahonobiť si nejaké rezervy !
Pokiaľ bude míňať plyn a ropu doma, môže. Bude mať bohaté rezervy v rubľoch.
Nuž a my si budeme utierať hubu a budeme hľadať rezervy.
A osôbka, fakty nezmeníš ! Bagatelizovať môžeš !! Rusko bolo, je a ešte bude zaostalá gubernia ! Darmo budete tvrdiť !!!
Na Mississippi už plávali parníky a hrala hudba a na Volge burlaci ťahali koráble
Prvá manufaktúra na Slovensku bola tuším v Šaštíne !
Rusko modernizovali USA !! A keď sa aj potentočkujete, blafujete a vykrúcate sa VY ! VY! VY ! a ešte raz VY !!!!


