Pane,hovorím, nepozeral som. Ale, to je ten problém! Veď pane, nechodíme hrať a stále prehrávať?!!! Ja chcem vyhrávať ! Rozumiete ? Ja nevravím, že hrali celkom zle. Ja vravím, že robili chyby a mali by ich odstraňovať.
Pane, ak si všimnete, všetky mužstvá sa snažia neustále zlepšovať, pretože chcú vyhrávať ! Rozumiete ?! Človek hrá, aby vyhral, aby bol lepší než súper. O to ide v športe, neustále hľadať a zlepšovať sa. Tak to ide všade na svete.
Ale prosím, je to každého vec.


