Maďari sú neoblomní, embargo na ropu budú vetovať
Ja jasne vravím o solidarite. Dôsledky by sme pocítili všetci ! Za predpokladu, že to všetci budeme rešpektovať. Ide iba o to, že nechcete znášať dôsledky embarga. Mne je jasné, že sme na tom všetkom závislý.
Mňa príšerne hnevá, že sme až tak hnusne závislý na zdrojoch z RF. Celé veky sme na diverzifikáciu kašlali!!! Teraz nás to veľmi kvári. Maďari tak chcú zostať na furt. Je to ich vec. Nech ale opustia EU.
Počuj, ty ďakuj komunardom,Matovičovi a Ficovi! Keby si bol odkázaný iba na prácu svojich vlastných rúk, tak trieš biedu ! A to mi ver! A teraz ďakuj Krajniakovi. Drží nad vami ochrannú ruku! Na dôchodcov kašle zvysoka! A ak máš o niečo väčší dôchodok, tak ťa ozbíja ako Jánošík feudála!
A majore, staraj sa o seba! Ja, na rozdiel od teba, som si na všetko musel zarobiť!