Toto fungovalo aj za socíka! Dokonca si uzatváranie manželstva kupovali! Neviem či za doláre, či marky, ale dialo sa to. Ja teda neviem o Poľkách, ale je to možné, a až isté . Hlavne v okolí Varnsdorfu. Tam pracovalo veľa žien.
Osobne viem o jednom prípade. Len si nie som istý, či to bola Ruska a či Ukrajinka. Hovorila Rusky a myslím, že ešte žije. Jej manžel zomrel a ona si užíva veľký RD .
O Poľkách sa toho popísalo veľa dobrého a aj zlého. Avšak, aj o Maďarkách sa všeličo píše .O Ruskách hádam tiež ?
Napokon, o kom sa nepíše, ten vraj nejestvuje ?!


