Notes, si ty číslo. Byty dostali nie len terajší dôchodci. Tie byty dostali aj terajšie ešte stále rodiny, A aj rodiny s deťmi. A možno aj ich deti dostali byt.
A potom, všetci ľudia nedostali byt, A to z rôznych dôvodov !
Keď prenajme alebo predá, kde bude žiť?
Ak by sa ti nelenilo, mohol si si zabezpečiť záhradku ? Prečo si si nezohnal ? Nechcelo sa ti ?
A čo povieš na to, že ten čo nedostal byt, tak si ho musel svojpomocne vybudovať!!
Vieš mládenec, ja som sa na túto tému už viac krát vyjadril. A vedel by som o tom rozprávať veľa.
A viem ako sa museli starať moji rodičia a im podobní .
Tak si trhni nohou a vybuduj si bungalov! Vysúkaj si rukávy a nekibicuj !


