Čo dal socializmus a čo kapitalizmus
Predvojnové Československo patrilo do prvej desiatky najvyspelejších krajín sveta...a stihlo sa to vybudovať za 20 rokov /1918-38/...my sme za to obdobie stihli rozkradnúť a zhumplovať všetko...Aj za prvej republiky boli zlodeji, grázli, politici...ale polícia tam bola nato, aby tých grázlov naháňala a zatvárala, súdy ich súdili a politici tvorili zákony v prospech občanov a nie v prospech svoj...to bolo to masarykovské "nebát se a nekrást" v praxi...teraz tu máš v praxi už vyše 20 rokov nehanebnú, sprostú rozkrádačku, bez ohladu, kto bol pri moci, či modrí, červení, fialoví či bodkovaní, či aké mimikry používajú...